Pojedyncze łóżka dla dzieci – wyjątkowe modele

Poszukiwanie idealnego łóżeczka dla dziecka, które wyrosło już z modelu niemowlęcego, może okazać się sporym wyzwaniem. Na szczęście producenci mebli dokładają wszelkich starań, aby wybierając je stacjonarnie czy też online nie nudzić się przy wyborze. Oto najciekawsze modele!

Łóżka piętrowe ze zjeżdżalnią

To idealny wybór dla młodszych dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z samodzielnym spaniem we własnym pokoju. Piętrowe, kolorowe łóżka tematyczne posiadające zjeżdżalnię to fantastyczne miejsce do spania i do zabawy na co dzień.

Klasyczne łóżka z zagłówkiem

Modele te dostępne są w większości w rozmiarze 90×200, który jest fantastyczną opcją dla tych osób, które poszukują dla swojego dziecka łóżka na długie lata. Ciekawa pościel i narzuta w kilka chwil odmieni oblicze łóżka w sytuacji, gdy dziecko wyrośnie z bajkowych motywów i zapragnie mieć bardziej poważne miejsce do spania.

Jednoosobowe łóżko z dodatkowym wysuwanym miejscem do spania

Łóżka pojedyncze dla dzieci występują też w wygodnej wersji z wysuwaną szufladą. Jej wnętrze można wykorzystać do przechowywania pościeli, ubrań czy dziecięcych zabawek, ale również po umieszczeniu tam materaca – jako dodatkowe miejsce do spania.

Łóżka z oparciem

Taki mebel w ciągu dnia może zostać przykryty narzutą i poduszkami, dzięki czemu będzie świetną kanapą do siedzenia, a nocą staje się zwykłym tapczanem. Efektownie zdobione ramy i oparcie łóżka dają mu ciekawego efektu i sprawiają, że mebel ładnie wkomponowuje się w otoczenie.

Łóżka kontynentalne

Wysokie łóżka zaopatrzone w skrzynię ze sprężynami oraz przynajmniej dwa materace dają niezwykły komfort wypoczynku. Warto w nie zainwestować, jeśli poszukuje się mebla na lata – dla dziecka, nastolatka, a w przyszłości dla dorosłej osoby lub jako mebel w pokoju gościnnym. Takie łóżko to gwarancja doskonałego snu, z uwagi na jego wyjątkową konstrukcję, a także funkcjonalność.

Wybór łóżka dla dziecka z pewnością będzie łatwiejszy, jeśli będziesz orientować się w dostępnych rodzajach. Wówczas wystarczy dopasować konkretny model do własnych i dziecka potrzeb!

You may also like...