Apartament w Mechelinkach – doskonała alternatywa dla osób, które planują przyjechać do Trójmiasta

Apartament w Mechelinkach to bardzo dobra alternatywa dla osób, które chcą odwiedzić Trójmiasto. Usytuowany jest w pobliżu Rewy i Gdyni. Unowocześnione oraz szykownie zaaranżowane mieszkanie pozwoli każdemu poczuć się znakomicie. Nie trzeba więcej rezerwować pobytu w droższych hotelach, w jakich na dodatek jest dużo ludzi.

A można liczyć na o wiele większą wygodę. To doskonała opcja dla osób, które uwielbiają odpoczywać w spokoju, a mimo to zależy im na niedalekiej lokalizacji atrakcyjnych nadmorskich miasteczek. Duże mieszkanie pozostaje w pełni do dyspozycji gości. Mogą oni z niego korzystać tak jak tylko mają ochotę. Mieszkanie przypomina swoim wyglądem piętrową rezydencję. Parter to salon z kuchnią, mniejsza łazienka oraz jedna sypialnia z komfortowym łóżkiem. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie, łazienka oraz garderoba. Idealnym rozwiązaniem jest taras na dachu, pozwalający na przyjemny odpoczynek. Można się na nim opalić, unikając tym samym zatłoczonej plaży.

Apartament Mechelinki jest miejscem, w jakim idealnie będą czuły się zarówno osoby samotne, odbywające podróż w parach, z rodzinami, jak i w grupie znajomych. Dwupiętrowe mieszkanie ma łączną powierzchnię 108, 18 metrów kwadratowych. Taras to aż 56 metrów kwadratowych.

Apartament ten jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą spędzać wakacje nad Morzem Bałtyckim, niezależnie od tego, jakie preferują aktywności. Pobyt można rezerwować online lub dzwoniąc: 601 991 980, 601991980 a także +48601991980. Dane firmy to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ, ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Osoby meldujące się w apartamencie Mechelinki dostają jedno miejsce postojowe, w garażu zamykanym na pilota.

Podwyższone bezpieczeństwo przekłada się też na komfort podróżowania. Mieszkanie można zarezerwować w prosty sposób, za pomocą systemu rezerwacyjnego na witrynie. Innowacyjny i komfortowy lokal z 3 sypialniami to miejsce dedykowane osobom, którym spokojna atmosfera nie jest czymś obojętnym.

You may also like...